Preklad webového obsahu

Preklad webového obsahu

Digitálna revolúcia s rastúcou popularitou sociálnych médií a digitálneho marketingu prináša obrovský nárast potreby originálneho a pravidelne aktualizovaného obsahu na viacerých kanáloch. To je dôvod, prečo v TLMOCNIK Translations ponúkame flexibilné prekladateľské služby za dostupné ceny, dokonale prispôsobené vašim potrebám online obsahu.

Naša prekladateľská agentúra ponúka prekladateľské riešenia na mieru, ktoré vám pomôžu vytvoriť kvalitný obsah zameraný na trhy v Belgicku, Taliansku, Číne alebo akejkoľvek krajine podľa vášho výberu. Naši profesionálni prekladatelia lokalizujú váš online obsah alebo webovú stránku do angličtiny, francúzštiny, španielčiny, taliančiny, holandčiny a nemčiny, ako aj do mnohých ázijských, škandinávskych (nórčina, dánčina, švédčina) a východoeurópskych jazykov.

Preklad blogových článkov do vami zvoleného jazyka

Chápeme, aké dôležité je pravidelne aktualizovať svoj blog kvalitným obsahom. Nepochybne už čoskoro oceníte výhody spoľahnutia sa na profesionálneho poskytovateľa jazykových služieb, ktorý vám poskytne preklady pre všetky vaše online komerčné aktivity.

Pravidelne prekladáme obsah určený do newsletterov, blogových článkov alebo textov, ktoré budú zverejnené na sociálnych sieťach. Naši poskytovatelia sú skúsení profesionáli v oblasti SEO a pomôžu vám splniť vaše publikačné ciele presne a efektívne.

Pošlite nám obsah vášho elektronického obchodu na preklad do súboru MS Word alebo HTML alebo na export do formátu podľa vášho výberu. Následne sa s Vami dohodneme na termíne, v ktorom Vám dodáme Váš odborne preložený obsah.

Náš tím je vždy pripravený zvládnuť veľké množstvo rôznych formátov súborov. V prípade zložitejších formátov spolupracujeme na nájdení najlepšieho riešenia na integráciu prekladu s vašim workflow a správou obsahu. Kontaktujte nás pre bezplatnú cenovú ponuku prekladu alebo ak chcete zistiť viac informácií o našich online službách prekladu obsahu.

Preklad newsletterov do jazyka vašich cieľových trhov

Ako komunitný manažér možno hľadáte komunikáciu s medzinárodnými komunitami v Európe, Ázii alebo napríklad na Strednom východe. Ak chcete dosiahnuť zamýšľaný trh, budete musieť prekladať články denne alebo týždenne. Chcete skutočne upútať pozornosť svojho čitateľa? Napíšte im v ich rodnom jazyku!

Naša profesionálna prekladateľská agentúra vám pomôže komunikovať s vaším publikom v ich jazyku, informovať ho o novinkách a aktivitách vašej spoločnosti, informovať ho o nových produktoch alebo podporiť kampane vašich členov. Ak chcete osloviť nové trhy v Európe a mimo nej, ste na správnom mieste.

Preklad webových stránok

Hoci nedohliadame na technickú integráciu vášho webového obsahu, radi vám odporučíme vhodné riešenie a skontaktujeme vás s kvalifikovaným webovým vývojárom, ktorý vám pomôže integrovať váš preložený obsah.

Newsletter

Chcete byť informovaný?
Zaregistrujte sa na odber noviniek

Kontaktujte nás

TLMOCNIK Translations s.r.o.
Seberního 9, 82103, Bratislava

Orange: +421 905 310 564
T-Mobile: +421 911 310 566
O2: +421 949 344 993
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.